O nás

Projekt POMÁHAME S ÚSMEVOM je iniciatívou rodičov, ktorí prešli so svojimi deťmi procesom transplantácie krvotvorných buniek a mnohí z nás sprevádzali svoje deti aj počas liečebných procedúr na onkologických oddeleniach v SR.

Sme neziskovou organizáciou. Naše aktivity v projekte financujeme prostredníctvom finančných darov z korporátnej sféry.

Od 1.9. 2015 nám Ministerstvo vnútra SR zapísalo verejnú zbierku s názvom POMÁHAME S ÚSMEVOM do registra verejných zbierok pod registrovým číslom 000-2015-021852, čo nám umožňuje od tohto dátumu prijímať finančné prostriedky aj od verejnosti.

Momentálne pracujeme na vytvorení prvej socializačnej miestnosti pre rodičov sprevádzajúcich svoje deti na Hematologicko-onkologickej klinike na Kramároch v BA. Miestnosť bude plniť niekoľko funkcií, bude rozdelená na tri otvorené priestory, jeden bude pripravený pre onkologicky choré deti hospitalizované na klinike, tu nájdu priestor na nabratie novej energie potrebnej k vyliečeniu, druhá časť s interaktívnou tabuľou bude slúžiť na vzdelávanie tak detí, ako aj ich rodičov a tretia zóna bude relaxačná s pekným výhľadom do malého parku. Miestnosť bude používaná aj na psychosociálnu pomoc pre rodičov.
Na realizáciu miestnosti cca 30 m2 stavebné úpravy a jej vybavenie potrebujeme podľa rozpočtu cca 10.000€

FullSizeRender

Od 1.9. 2015 môžete podporiť naše úsilie. Pridajte sa k nám pomáhať s úsmevom.
ĎAKUJEME ZA VAŠU PODPORU.

Bankový účet: IBAN SK5231 0000 0000 4200035 708